8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları ve sözleri!
8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları ve sözleri!
Bu yazı kez okundu.
8 Mart 2016 10:49 tarihinde eklendi
Etiketler :

8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları ve sözleri!

Sevdiklerinizi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sözleri ve mesajları ile mutlu edin. Hayatta önemi ve değeri asla tartışılmayacak olan kadınların, bu özel günde özel sözler ile hatırlayıp onların bu özel günlerini kutlayabilir ve kadınlarımıza kendilerini özel hissettirebilirsiniz. İşte, Dünya Kadınlar Günü kutlama mesajları.

dosto

Kadınların, hayattaki yeri tartışmasız şekilde önemlidir. Hemen her şeyde emekleri bulunan ve emeklerinin karşılığı hiç bir şekilde ödenemeyecek olan kıymetli kadınların özel günü olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü‘nü, bu güne özel sözler ile kutlayabilirsiniz.

Kadınlar, dünyanın var oluşundan bugüne kadar hepimizin hayatında en önemli yere sahiptirler. Aslında sadece bir gün değil, her gün özel olduklarını hissettirmek gerekse de sadece kadınlara özel olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hatırlanıyor olmak kadınları daha da mutlu edecektir.

Dünyaya ve insanlığa verdiği emeklere en azından teşekkür edebilmek adına siz de hayatınızdaki kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamalısınız. İşte size hayatınızdaki kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayabilmek için bugüne özel bazı güzel sözler.

-Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın gününü kutluyorum.

-Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

-Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır.) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının gününü kutlarım.

 

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

İSTEK GÖNDER
istek
Son Yorumlar

Sayfalar

  • SOHBET
  • Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Radyo Gül 35.com
    Webmaster EchoV2
    RADYO GUL35.COM